Категорії

Лідери продажів

Виробники

Гарантія

На всі товари, куплені в нашому магазині, поширюється дія Закону України "Про захист прав споживачів", який набув чинності 13 січня 2006 року http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1023-12

Заміна товару на аналогічний у відповідності зі ст. 9 ЗУ "Про захист прав споживачів" можлива тільки при дотриманні таких умов:

  • з дня придбання пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня покупки;
  • товар не був у використанні, тобто є новим (товар в ідеальному стані, товар не вживався);
  • збережені товарний вигляд, споживчі якості товару;
  • є пломби, ярлики, упаковка, товарний чек.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 1991 р. N 216 це правило не поширюється на предмети особистої гігієни, білизна, панчішно-шкарпеткові вироби, пір'яно-пухові вироби, постільні приладдя, косметику, дитячі м'які, надувні і гумові іграшки, товари для новонароджених, карнавальні костюми і т.д.

Гарантійні зобов'язання

Гарантійні зобов'язання і всі положення, пов'язані з ними, включаючи терміни, встановлюються виробником або представником виробника на Україні. Гарантійні терміни по кожній окремій товарній позиції Ви можете уточнити у менеджера. Гарантія надається зазвичай на термін до 12 місяців в залежності від сервісної політики виробника. На деякі вироби гарантійним талоном є товарний чек.

Гарантія починається з моменту продажу виробу. Несправності, що виникли протягом гарантійного терміну при дотриманні умов гарантії, будуть усунені спеціалізованими сервісними центрами. Доставка вироби на гарантійне обслуговування здійснюється покупцем своїми силами і за власний рахунок. Термін гарантійного ремонту встановлює сервісний центр.

Хотілося б також відзначити, що весь асортимент дитячих іграшок, представлених на нашому сайті, має всі необхідні згідно з чинним законодавством сертифікати якості, а значить, вони безпечні для використання навіть найменшими. А найменування фірм, з якими ми співпрацюємо, говорить про надійність представлених дитячих товарів і їх позитивний вплив на дітей.

Вам буде відмовлено в заміні товару на новий (поверненні грошей), якщо:

  • з моменту покупки товару, що не має суттєвих недоліків, пройшло більше 14 днів;
  • товар, який не має суттєвих недоліків, не є новим, тобто був у використанні;
  • при перевірці якості продукту виявлені ознаки стороннього втручання (розкриття, спроба ремонту) або порушені інші умови гарантійного обслуговування (механічні пошкодження та ін.);
  • відсутній документ, що підтверджує факт покупки товару (товарний чек) або гарантійний талон на придбаний товар, або елемент комплектації товару.