Фільтр

Включено фільтри:
Лідери продажів

Виробники

Дитяча кімната 

Товарів у наявності: 14
на сторінку
Показані 1 - 12 із 14 пунктів
Показані 1 - 12 із 14 пунктів
Дитяча кімната

Неможливо уявити дитячу кімнати без спеціальних меблів для дітей. Для новонародженого малюка необхідний пеленальний столик і ліжечко, а надалі манеж і стільчик для годування. Для дітей постарше можуть знадобитися письмовий стіл чи парта і стільці. А також можна доповнити інтер'єр кімнати м'якими меблями для дітей, такий як маленькі креселки, пуф...

Неможливо уявити дитячу кімнати без спеціальних меблів для дітей. Для новонародженого малюка необхідний пеленальний столик і ліжечко, а надалі манеж і стільчик для годування. Для дітей постарше можуть знадобитися письмовий стіл чи парта і стільці. А також можна доповнити інтер'єр кімнати м'якими меблями для дітей, такий як маленькі креселки, пуфики. Ще одним необхідним елементом дитячої кімнати є комод або шафа для речей і стелажі і чи ящички для іграшок.

При цьому Вашій дитині буде зручніше і приємніше, якщо всі меблі буде правильно підібрана за віком та розміром, а також буде мати унікальний дитячий дизайн з яскравими квітами і різними прикрасами. Також можна доповнити кімнату яскравими подушками, на яких можна сидіти і грати або ж прилягти і відпочити.

Для організації ігрового простору можна придбати ігрові будиночки, в яких можна сховатися або пограти в магазин. І ще абсолютно всі діти люблять кататися з гірки, так чому ж не подарувати йому цю радість і придбати спеціальну маленьку гірку, на якій можна кататися навіть вдома. З цими чудовими предметами Ваша дитина завжди знайде, чим себе зайняти.

Докладніше